Shenzhen MCD Electronics Co., Ltd.

  • چین Shenzhen MCD Electronics Co., Ltd. نمایه شرکت
  • چین Shenzhen MCD Electronics Co., Ltd. نمایه شرکت
  • چین Shenzhen MCD Electronics Co., Ltd. نمایه شرکت
  • چین Shenzhen MCD Electronics Co., Ltd. نمایه شرکت
صفحه اصلی بازار آمریکای شمالی, آمریکای جنوبی, اروپای غربی, اروپای شرقی, آسیای شرقی, جنوب شرقی آسیا, خاورمیانه, افریقا, اقیانوسیه, در سراسر جهان
نوع کسب و کار سازنده
مارک های MCD
تعداد کارمندان 100~150
فروش سالانه 5000000-75000000
سال تاسیس 2005
صادرات کامپیوتر 70% - 80%

معرفی

 

شنژن MCD الکترونیک شرکت با مسئولیت محدود یک تولید کننده حرفه ای در مقیاس بزرگ از انواع ردیاب های فلزی است. ادغام توسعه و تولید با هم. محصولات اصلی ما شامل فلزیاب دستی ، فلزیاب دستی ، زیر آینه جستجوی خودرو و محصولات مرتبط است. شرکت ما در سال 2005 تاسیس شد. و ما سالها سابقه در صنعت امنیت داریم. در نزدیکی بندر شنژن واقع شده است. ما از آب ، زمین و حمل و نقل هوایی راحت لذت می بریم.

شرکت ما بیش از 80 کارگر استخدام می کند ؛ ما با تلاش کل کارکنان خود به یک تولید کننده بزرگ فلزیاب تبدیل شده ایم. افراد MCD به طور مداوم سعی در بهبود کیفیت محصول و معرفی فناوری پیشرفته دارند. ساخت توانایی تولید سالانه ما 3 میلیون متر مربع است کفپوش

در حال حاضر ، فلزیاب MCD در حال حاضر به اروپا ، خاور میانه ، آمریکای شمالی و سایر کشورها و مناطق صادر می شود. شرکت ما همیشه بر روی تحقیق ، توسعه و نوآوری متمرکز بوده است و اخیراً یک فلزیاب انتقال خودکار جدید ایجاد کرده است. در سال 2009 ، ما به گواهینامه مدیریت ISO9000 رسید.

MCD مرحله دوم استراتژی توسعه ما را آغاز خواهد کرد. شرکت ما "قیمت مناسب ، زمان تولید کارآمد و خدمات پس از فروش خوب" را به عنوان اصل ما در نظر گرفته است. ما امیدواریم که برای توسعه و مزایای متقابل با مشتریان بیشتری همکاری کنیم.
ما از خریداران بالقوه استقبال می کنیم تا با ما تماس بگیرند.

 

تماس: سیندی زی

ایمیل: Sales@gdmcd.com

WhatsApp / Wechat: +86 191 2838 1863

شماره تلفن: +86 191 2838 1863

 

چین Shenzhen MCD Electronics Co., Ltd. نمایه شرکت 0

چین Shenzhen MCD Electronics Co., Ltd. نمایه شرکت 1

تاریخ

شنژن MCD الکترونیک شرکت با مسئولیت محدود در سال 2005 تاسیس شده است.


2006 MCD سخت کار سختی را تجربه کرد و سالیانه کارخانه را در سال جاری از سیستم مدیریت استاندارد به کار برد، مجموعه کامل سیستم مدیریت تولید را ایجاد کرد، در جستجوی محصولات نقص صفر به عنوان هدف، آموزش کارکنان کیفیت، و همچنین جهت آینده محصول شرکت و برنامه توسعه در پایان سال 2006، توسعه پایدار مجموعه ای از آشکارساز فلزی تشکیل شده است.


MCD درخشان آغاز سال 2007 است، شرکت آشکارسازهای فلز دستی و امنیت در بازار بوده است، مشتری ستایش شدید را به دست آورد.


2008 MCD کار خوب را ادامه می دهد، همچنان منعکس کننده سبک چرخه توسعه محصول سریع، به طور متوالی تولید محصولات MCD - V3 - V8 و غیره بازرسی ایمنی خودرو، در حال حاضر نیازهای تنوع بازار را برآورده می کند.


2009 MCD به منظور پاسخگویی به تقاضا از بازار و محصولات متعادل سازی این شرکت، طراحی، تحقیق و توسعه مهندسی مهندسی سری بعدی، پس از سالها تجربه انباشته و تکنولوژی مهندسی عالی، "falcon PL-3 MCD" را توسعه داده است. - D01 سری جدید آشکارسازهای فلزی زیرزمینی با تکنولوژی بالا، مانند خالی کردن بازار.


در سال 2010، MCD موفق به تبدیل موفقیت آمیز به MCD زیبایی شنژن گردید. قدرت قوی جنبه های مختلف دارد. از آنجا که این شرکت دارای جنبه های مختلف قدرت است، بر اساس اصول طراحی، تحقیق و توسعه محصولات به طور مداوم، به طور متوالی یک دستگاه اشعه ایکس دوباره همه دستگاه های فلزی (مواد مخدر مواد غذایی مانند تشخیص فلز) سری لوله و محصولات تشخیص زیر آب، مانند محصولات امنیتی شرکت در تمام طول توسعه، در همان زمان تشکیل 7 سری بزرگ.


کلیدی برای شرکت در سال 2011 برای یک سال، تنظیم کلی شرکت برای انجام برنامه ریزی، تنظیم ساختار ساختار صنعتی مناسب تر بهینه سازی شده است، و در نهایت 7 سری بزرگ تجهیزات فلزی شناسایی، مجموعه ای از انواع محصولات و کامل ترین، و اکثر فروشندگان و مشتریان متشکل از ستایش بالا. شرکت ها شروع به تمرکز بر ایجاد قدرت برند، برای ایجاد نام تجاری ملی چین به عنوان هدف، در اسرع وقت لیست شده است.


در سال 2012، برای همه زیبایی و MCD مردم برای یک سال افتخار است. شرکت، پوشش پوشش بازار؛ محصولات محصولات بیش از 40 کشور و مناطق جهان را پوشش می دهد و مشتریان را به شدت تحسین می کنند، محصولات تحقیقاتی جدید و پیشرفت فناوری پیشرفت را به چالش می کشد، و به طور متوالی MCD 2012، MCD-F500QE و غیره معرفی کرد. بسیاری از محصولات هوشمند. سهم بازار محصولات شرکت به طور قابل توجهی بهبود یافته است.


در سال 2013، شرکت به عنوان خط مشی اصلی "ارتقاء تصویر برند" را ادامه می دهد، همچنان به افزایش سرمایه گذاری، گسترش و بهینه سازی ساختار توجه پرداخت، نوآوری مداوم و مدیریت سخت، عمیق تر بهینه سازی داخلی می پردازد. به ترتیب بهینه سازی تنظیمات پرسنل مدیریت شرکت، بهینه سازی ادغام دفتر شعبه. و به شدت برای ایجاد یک وب سایت رسمی جدید، تبلیغات تبلیغاتی را تقویت کنید، تصویر برند را ارتقا دهید.


در آینده ما، همانطور که به شدت به ترویج MCD فرهنگ سازمانی و اعتقادات عموم مردم است. با عملکرد پایدار و قابلیت اطمینان بالا محصولات امنیتی، زندگی شاد برای زیبایی مردم در سراسر جهان برای ارائه قابل اطمینان ترین امنیت.

سرویس

Q uantity از MCD می آید، H aloneity نشان می دهد تمام جهان است

تیم ما

شرکت ما بیش از 100 کارمند را استخدام می کند، ما از طریق تلاش های تمام کارکنان، از طریق تلاش های تمام کارکنان ما، تولید کننده حرفه ای حرفه ای در صنعت امنیتی و حفاظتی شده است. همه افراد MCD به طور مداوم تلاش می کنند کیفیت محصول را بهبود بخشیده و تکنولوژی پیشرفته را معرفی کنند. 3 میلیون مترمربع کفپوش.

کارگاه تولید

دفتر

جایزه را به دست آورد

شام جشن

پیام بگذارید