جریمه نقدی برای قانونگذاران ایالات متحده که از عبور از ردیاب های فلزی امتناع می کنند

May 7, 2021
آخرین اخبار شرکت جریمه نقدی برای قانونگذاران ایالات متحده که از عبور از ردیاب های فلزی امتناع می کنند

واشنگتن ، ایالات متحده - نانسی پلوسی ، رئیس مجلس اواخر روز چهارشنبه گفت ، قانونگذاران آمریکایی که پس از آشوب هفته گذشته کاپیتول از مراجعه به ردیاب های فلزی نصب شده در مجلس نمایندگان خودداری می کنند ، جریمه می شوند.

جریمه نقض مجازات برای اولین بار 5000 دلار و برای مرتکب دوم ، Pelosi 10 هزار دلار خواهد بود در بیانیه ای گفت.جریمه ها مستقیماً از حقوق اعضا متصل می شوند.

پلوسی هنگام اعلام این اقدام گفت: "غم انگیز است كه این مرحله ضروری است ، اما اتاق خانه مردم باید ایمن باشد و خواهد بود."

 

قوانین سختگیرانه ایمنی پس از آن آغاز شد که گروهی از طرفداران دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، در 6 ژانویه با خشونت به داخل ساختمان حمله کردند تا تلاش کنند گواهینامه جو بایدن را به عنوان رئیس جمهور بعدی متوقف کنند.

پنج نفر در روز خشونت جان خود را از دست دادند.

در پاسخ به شورش ، آشکارسازهای فلزی برای اولین بار در ورودیهای خانه آمریکا برای اولین بار سه شنبه نصب شدند.

مغناطیس سنج سالهاست که در کلیه ورودی های بازدید کنندگان و کارمندان به ساختمان Capitol و بسیاری دیگر از ساختمانهای فدرال استفاده می شود.

اما به نمایندگان اجازه داده شده است که در آن نمایشهای امنیتی گشت بزنند به شرطی که سنجاق کنگره خود را به دست داشته باشند.

از زمان نصب ردیاب های فلزی ، چندین قانونگذار جمهوری خواه حتی پس از راه اندازی ردیاب های فلزی ، پلیس گذشته را تحت فشار قرار داده اند.

روز چهارشنبه ، لورن بوبرت ، قانونگذار دوره اول جمهوری خواه ، که تهدید کرده بود که اسلحه گرم خود را به همراه خواهد آورد ، هنگامی که پس از شروع بوق زدن دستگاه فلزیاب ، حاضر به تحویل کیف خود نشد ، با پلیس درگیری داشت.

پلوسی نوشت: "متأسفانه ، فقط چند روز پس از اجرای پروتکل های جدید ایمنی ،" بسیاری از جمهوریخواهان مجلس "با سو ab استفاده لفظی از آنها و" خودداری از رعایت اقدامات احتیاطی اساسی برای حفظ اعضای جامعه کنگره ما ، از جمله " پلیس ، امن است. "